ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7014 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rudeboy Audio na Radiu Wave

0 Redakce PLAY.CZ 30.12.2009

S Novým rokem přicházejí novinky na Radiu Wave. Čtvrteční speciál s Boldrikem Pořad na druhou soustředěný na českou i zahraniční ska scénu, reggae a dancehall vystřídá podobně zaměřený, ale v režii jiného moderátora řízený pořad Rudeboy Audio s Honzou Vedralem. Slušní kluci a holky by měli každý čtvrtek mezi osmou a devátou vypnout rádio. Honza Vedral totiž vysílá Rudeboy Audio. Hodinka, která vám ukáže, že žánry jako ska a reggae nejsou jenom za každou cenu pozitivní hudba plná lásky a sluníčka. Od 7. ledna na www.wave.cz.

Rudeboy Audio je návrat do doby, kdy se na Jamajce optimisticky slavila nezávislost, nosily gangsterské obleky a hrála hudba z pouličních soundsystémů. Do doby, kdy se tam kvůli kriminalitě člověk bál jít na ulici a kvůli dobré muzice se i střílelo.

Rudeboy Audio je návrat do doby, kdy spolu v britských hospodách pili a na tanečních parketech řádili na ska, reggae a soul jamajští imigranti, poslední mods a první skinheadi a o rasismu nemohla být řeč.

Rudeboy Audio, to je komplexní pohled na minulost i současnost ska, reggae, northern soulu, mod revivalu a všeho, co s tím souvisí. Čekejte profily nejdůležitějších jmen žánru, historické souvislosti, aktuální rozhovory i dýdžejské sety.

Rudeboy Audio od 7. ledna na Radiu Wave!

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online