ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12154 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

RockZone 105,9 v iPhonech a i na Androidech

0 Redakce PLAY.CZ 13.12.2011

Praha, 12. prosince 2011: Dnešním dnem začíná fungovat vlastní aplikace rádia RockZone 105,9 pro iPhone a všechny chytré mobily se systémem Android. Fanouškové jednoho z nejoriginálnějších českých radií, specializovaného na aktuální rockové směry, ho tak mohou snadno poslouchat přes mobilní připojení k Internetu. Aplikaci je možné zadarmo stahovat přes AppStore nebo Android Market.

Aplikace má svéráznou grafickou úpravu, která vychází z populárního grafického designu, který je s RockZone 105,9 od začátku jeho existence spojován. „Je to mimo jiné také dárek pro naše příznivce, kteří žijí mimo dosah pozemního pražského vysílání a nemohli se proto odtrhnout od svých oblíbených písniček u počítače v práci. Doufám, že řada z nich bude proto moci chodit domů dřív,” říká autor koncepce stanice Josef Vlček.

„Naše řešení mobilní aplikace rádia RockZone 105,9 je jednoduché, přehledné a má mnoho funkcí. Vedle klasického přehrávače zde rockeři najdou také aktuální zpravodajství anebo oblíbenou Andělskou dvacítku,” dodává Marek Suchý, ředitel on-line oddělení sesterského Rádia Impuls, které aplikaci vyvinulo.

Poslouchejte radio RockZone 105,9 online