ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6284 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rockový podzim

0 Redakce 2.9.2007

Rockové léto končí, ať žije Rockový podzim! On-Air fest je za námi, rockové léto skončilo, ale to neznamená, že se rozloučíme s koncerty a akcemi všeho druhu pod širým nebem.

Rockový podzim přinese posluchačům Radia Hey Ostrava a Brno pravidelný přísun informací o hudebních festivalech, motosrazech a dalších akcích pod širým nebem a nezapomene ani na koncerty v pomalu začínající klubové sezóně. Nezapomínáme ani na nové desky, pravidelné informace ze světa poctivého rocku v podobě Rockových novin a Rockového kalendáře, dění ve světě nejen motoristického, ale i automobilového sportu a na všechno, co je posluchačům Radia Hey blízké a milé.

Bezejmenní Korn
Pravidelně představujeme posluchačům Radia Hey Ostrava a Brno hudební novinky a od pondělí tomu nebude jinak. Očekávané album americké kapely Korn vyšlo před několika málo dny a my se mu budeme celý tento týden pečlivě věnovat. Každý den uslyšíte nahrávky z nepojmenované desky, každý den si jeden z posluchačů tuto nahrávku odnese, podíváme se společně podrobněji na to, co se aktuálně v kapele děje a jak probíhalo samotné natáčení a všichni si potom budou moct Korn vychutnat v rámci nedělního Alba týdne.

Zajímaví hosté v Highway to Hey
Minulé úterý to byl cestovatel Jarda Šíma, koho mohli slyšet posluchači Radia Hey v pořadu Highway to Hey a ve čtvrtek nás potom navštívila skutečná legenda mezi motocyklovými závodníky. 6ti násobný vítěz Mistrovství světa silničních motocyklů, 6ti násobný vítěz slavného Isle of Wight Tourist Trophy, držitel mnoha rekordů a člověk, kterého ctí všichni bývalý i současní šampióni tohoto sportu. Svoji návštěvou nás poctil Jim Redman, který v šedesátých letech úspěšně reprezentoval závodní tým značky Honda.

Další hosté tohoto motorkářského pořadu budou jistě neméně zajímavý nejen pro fanoušky motorek, ale pro všechny posluchače Radia Hey.

Poslouchejte radio Hey online