ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5001 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rockový podzim v plném proudu!

0 Redakce 6.9.2007

Ty nejlepší koncerty klubové sezóny servírujeme každý den v rámci Rockového podzimu.Jedním z prvních je koncert americké hardcoreové legendy Sick Of It All v polovině tohoto týdne v Ostravě. Další výborné akce pro posluchače Radia Hey Ostrava a Brno chystáme na další období a jeden bude lepší než druhý. Světové hvězdy i nadějné domácí kapely, Rockový podzim na nic a na nikoho nezapomene!

Návrat australských legend
Když se před víc než dekádou rozpadla jedna z tehdy nejpopulárnějších australských kapel, tak si nikdo nemyslel, že se Crowded House ještě někdy dají dohromady. To se ale stalo a letos nejen že našli nového bubeníka, ale taky vystoupili na několika akcích a natočili a vydali své album Time on Earth.

Právě tomu se budeme celý tento týden věnovat ve vysílání Radia Hey Ostrava a Brno. Každý den jedno CD rozdáme a v neděli si budeme moct tuto nahrávku vychutnat společně v Albu týdne.

Chystáme novinky …
S novým školním rokem také chystáme několik novinek ve vysílání Radia Hey Ostrava a Brno. Ještě pár dní a poodhalíme našim posluchačům i toto tajemství.

Poslouchejte radio Hey online