ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7383 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rockový podzim se Status Quo

0 Redakce 9.10.2007

Další čerstvá albová novinka je tu pro posluchače Radia Hey Ostrava a Brno. Britská kapela Status Quo za sebou má už řádku výborných alb a více než 40 let společného hraní. Letošní plod jejich společné práce – nové album In search of the fourth chord dokonce vydali na vlastním labelu. Jejich obliba u fandů rockové muziky je stále veliká a my se nejen této kapele, ale hlavně jejich novému albu, budeme věnovat celý tento týden.

Těšte se na OKO, kde si s námi o ně budete moci zahrát. A v neděli nebude chybět kompletní v Albu týdne s Jardou Slavíčkem.

Šance pro další mladé kapely
Už skoro půl roku dáváme možnost mladým nadějným muzikantům představit se v Rockové Aréně Reality Oskar. A ti nejlepší a nejvíce úspěšní se potom stávají běžnou součástí každodenního vysílání. Toto už se na Radiu Hey Ostrava a Brno povedlo třeba předskokanům Iron Maiden – moravské kapele Gate Crasher, skupina Crab Inc. nebo Sleepwalker. Velké úspěchy v posledních týdnech slavily nahrávky Kaprioly a skupiny Dorian Grey. Tyto dva nové interprety tak od nynějška můžete slýchávat na Radiu Hey Ostrava a Brno.

Highway to Hey – zazimováno!
Pokud patříte k fanouškům pravidelného motorkářského pořadu Radia Hey – Higway to Hey, tak jste možná už zaznamenali jednu důležitou novinku. Rtuť na teploměru stále klesá, krásných dnů na vyjížďky je čím dál tím méně a srazů taky pomálu, takže se jasně ukazuje, že motorkářská sezóna pro letošní rok opět končí. Zazimujeme motorky i Highway to Hey. Od nynějška až do jara si nalaďte Radio Hey vždycky ve čtvrtek ve 13.00 a těšte se na zajímavé povídání o motorkách a o lidech a s lidmi, kteří se kolem nich motají.

Poslouchejte Hey Brno online