ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15213 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rockové léto radia Hey!

0 Redakce 1.6.2007

Už jen několik dní a vypukne koncert, na který se těší všichni fandové heavy metalu. Ve středu zaduní na ostravských Bazalech heavy-metal v podání Iron Maiden, kterým bude předskakovat kapela Gate Crasher – vítěz soutěže „Radio Hey a Iron Maiden hledají … !!!“. Budeme u toho s Vámi a ve vysílání Radia Hey Ostrava a Brno se dozvíte nejen jak to vypadá se samotným koncertem, ale i podrobné informace o dopravní situaci a vše, co Vás bude zajímat.

Začalo ROCKOVÉ LÉTO RADIA HEY a společně s ním jsou tu i pozvánky a hlavně lupeny na výborné festivaly – úplně první lístky budou na festival NovaRock, na kterém v polovině června zahrají Pearl Jam, Smashing Pumpkins, Linkin Park a desítky dalších.

Společně s ROCKOVÝM LÉTEM RADIA HEY se rozjíždí v éteru i několik novinek – Bigbítová Kuchařka bude pravidelně vysílána v sobotu před obědem, aby si mohli naši rockoví pardálové vše nachystat a připravit na nedělní oběd. V neděli se potom budeme věnovat řidičům, ale tentokrát automobilistům. Pořad Autohey každou neděli před polednem.

Víkend potom naplníme informacemi, které jsou užitečné nejenom pro bigbíťáky, ale i pro jejich rodiny. Krom tradičních pozvánek na koncerty a festivaly připojíme i tipy na zábavu pro celou rodinu.

ROCKOVÉ LÉTO RADIA HEY začíná a s ním i ta pravá, poctivá letní atmosféra na Radiu Hey Ostrava a Brno