ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13894 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rocková aréna Reality Oskar

0 Redakce 6.4.2007

Obrovská šance pro všechny mladé a slibné kapely pohybující se v rockovém žánru.I tento týden se ve vysílání Radia Hey Ostrava a Brno bude probírat předkapela Iron Maiden. Tedy … budou se probírat možní kandidáti na tuhle exkluzivní pozici. 15 nahrávek od 15ti kapel vybrala minulý týden odborná porota a teď už je to na posluchačích, kterou z nich dostanou 6. června na pódium na ostravských Bazalech.

Nominované kapely:
Salamandra
Hypnotic Face
Rimortis
Hammerheart
Everlasting Dark
Hyperion
Witch Hammer
X-Core
Galactic Industry
Greedy Invalid
Cruel
Helpness
Flood
Gate Crasher
Like Fool

Další informace najdou posluchači na www.metalhey.com a na www.radiohey.cz .

Hlasování na čísle 900 90 09 je v plném proudu a každý den zpracováváme stovky sms zpráv od fanoušků a příznivců nominovaných muzikantů.

Iron Maiden ale není jediná záležitost, kterou se v této době zabýváme. Otevřeli se brány Rockové arény Reality Oskar a to je obrovská šance pro všechny mladé a slibné kapely pohybující se v rockovém žánru. Ať už metal, hard-core, crossover, hard rock a nebo kvalitní pop rock – všechny tyhle oblasti bude pokrývat tato „hitparáda“ nadějí české hudební scény. A ti nejlepší se na trvalo dostanou do vysílání Radia Hey. Kdo to ovšem bude, o tom budou opět muset rozhodnout posluchači.

Příští týden pokračujeme v oblíbeném rozdávání lupenů na skvělé koncerty. Tentokrát pojedou posluchači Radia Hey Ostrava a Brno na skutečnou hudební legendu. Už 13. dubna zahraje v Praze Roger Waters, srdce, mozek a hlas některých z těch nej alb britských Pink Floyd a my máme lístky.

A na závěr týdne nemůžeme vynechat jedno aktuální a hlavně kvalitní album. Finští Waltari jsou u nás jako doma a tak si i my v neděli po 22té v rámci Alba týdne dáme jejich crossoverovou novinku – Release Date. Krom alba nabídneme i exkluzivní rozhovor se zpěvákem Kärtsy Hatakkou.

Poslouchejte radio Hey online