ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12720 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rockotéka a Metalová noc

0 Redakce 27.7.2007

Rockové léto pokračuje a posluchači Radia Hey Ostrava a Brno ho prožívají s několika novinkami.Všechny bez výjimky se setkaly s velkým úspěchem a kladným ohlasem ze strany fanoušků poctivého rocku.

Letní víkendy – Rockotéka a Metalová noc
Největší Rockotéka ve střední Evropě už má za sebou svoje druhé vydání a to třetí nás čeká opět tuto sobotu po 20té hodině. Každý z moderátorů Radia Hey nachystá pro posluchače to nejlepší ze své osobní diskografie. Atmosféru letních rockoték si tak každý může prožít kdekoli bude chtít. Stačí jen naladit Radio Hey. Ploužáky i věci rychlejší, známé pecky, troška vzpomínek i některé novinky, pro všechny rockery na sobotní Rockotéce Radia Hey.

Metalová noc je pro změnu novým svátkem všech „metal fans“. Vždy v neděli ladí po 20té hodině reprízu Metalhey a potom až do půlnoci výběr toho nejlepšího z tvrdé muziky. Svůj výběr jim v Metalové noci předkládá Radim Koziel a posluchači Radia Hey mohou nejen s Radimem a nejen o Metalové noci diskutovat na webových stránkách www.metalhey.com.

Šance pro mladé české kapely
Už třetí měsíc spolu ve vysílání Radia Hey Ostrava a Brno mohou soupeřit mladé české a moravské (a v jednom případě dokonce i slovenské) rockové kapely a muzikanti. Zájem o Rockovou Arénu Reality Oskar (www.rockovaarena.cz) je opravdu veliký a každým dnem přijímáme další zajímavé nahrávky od interpretů více či méně známých.

Každou sobotu mezi 19. a 20. hodinou si poslechněte na Radiu Hey, kdo právě v Rockové Aréně bojuje a pro koho můžete prostřednictvím internetu hlasovat.

Jako jediné rádio v ČR také dáváme šanci všem těm, kteří se v Rockové Aréně Reality Oskar drží dlouhodobě na vrcholných pozicích a jejich songy umísťujeme do pravidelného vysílání. Takto již mohou posluchači Radia Hey Ostrava a Brno pravidelně slýchat předskokany Iron Maiden Gate Crasher a další budou následovat v nejbližších dnech.

Rockové léto pokračuje
Před námi jsou další výborné hudební akce a díky Radiu Hey Ostrava a Brno nemůžete minout ani jedinou. Každý den přinášíme aktuální pozvánky, tipy a rozhovory o těch festivalech, koncertech a jiných letních akcích, které rozhodně stojí za to navštívit. Ať už jsou to regionální festivaly nebo třeba velké akce jako Brutal Assault nebo Motonálet. Všude tam, kde je poctivý rock, je i Radio Hey!

Poslouchejte radio Hey online