ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28890 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

ROCKJAM – nové rockové rádio

0 Redakce 6.3.2008

Play.cz přináší punkovou a rockovou muziku v novém RockJam rádiu.

Pokud máte rádi mladou rockovou hudbu a nevíte, kde si ji poslechnout, ROCKJAM rádio je tu právě pro VÁS.

Je jedinečné, protože na český hudební trh přináší novou punkovou a rockovou muziku. Průřez jeho muzikou je od ema přes punk, ska až po hardcore a metal.
„Chceme ukázat že na rockové scéně je nepřeberné množství talentovaných a dobrých hudebníků, jako například: THE USED, MUSE, SAOSIN, THE ALMOST, INCUBUS, THE ALL-AMERICAN REJECTS, BREAKING BENJAMIN, SNOW PATROL… skvělé, mladé kapely, většina z nich po vydání prvního debutového alba, někdy pouze EP“. říká Zita Abrhamová z marketingu RockJam (RJR) rádia.

Těm chce usnadnit cestu k srdcím českých mladých ,,rockových” posluchačů, kteří nezůstávají pouze u klasického rocku, ale rádi poznají nové nepoznané formy a kvality hudební produkce. Samozřejmě, že se nejedná pouze o prosazení zahraničních kapel, ale i o šanci českým a slovenským projektům jedinečného hudebního stylu, které to na jiných rozhlasových stanicích nebudou mít až tak snadné, pokud se jim vůbec do éteru podaří probojovat.

Stejně tak RJR přináší i kultovní písně tvořící základ současného rocku. Součástí tohoto multimediálního projektu je online magazín, ve kterém naleznete zajímavé články z oblasti hudby, filmu a další zajímavosti.

Na webové stránce www.rockjamradio.cz se připravuje komunita RJR, kde bude možné publikovat vlastní tvorbu, blogy, fotografie, videa a zvukové nahrávky.

„Rádiu RJR zajištújeme streming, rádio můžete poslouchat přes www.play.cz ve formátu WMA, v kvalitě 32, 64 a 128 kbps a ve také ve formátu AAC+ v kvalitě 32 kbps. RJR si naladíte zde.