ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22074 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Redaktorky Rádia Krokodýl se svlékly

0 Redakce 3.7.2008

Je to bruneta nebo blondýna? Vysoká či spíš menší? Štíhlá a nebo by jí prospělo pár kil shodit? Tohle všechno se vám může honit hlavou ve chvíli, kdy si zapnete rádio a slyšíte hlas moderátorky. Fantazii se určitě meze nekladou. Ale kde vzít tu jistotu, že dívka, která dnes v sedm ráno četla zprávy a nebo vás přesvědčovala o tom, abyste ve skříni našli kraťasy a tílko, protože bude vedro, vypadá skutečně tak, jak vy si ji představujete?

Tohle už nemusíte při poslechu Rádia Krokodýl řešit.
Jeho redaktorky „odkryly“ své tváře. A dokonce se i víc. Svlékly se.
„Nechtělo se nám už dál před veřejností skrývat, kdo za mikrofonem ve studiu Krokodýla sedí. S kolegy jsme při pohledu na holky usoudili, že by byla věčná škoda, aby si ji lidé nemohli prohlédnout taky. K mé radosti souhlasily s tím, že se nechají v Evině rouše zvečnit. Postavily se před objektiv brněnského fotografa Tina Kratochvila a výsledek můžete posoudit sami.“ říká ředitel Rádia Krokodýl Michal Plachý. „V současné době totiž Brno a jeho okolí zdobí desítky billboardů a plakátů, ze kterých se na vás smějí krokodýlí redaktorky Katka Skulová, Simona Michlová, Míša Vašinová a Lucie Kuncová.“ dodává Plachý.
V éteru můžete dívky pravidelně slýchat ve vysílání Rádia Krokodýl ve všední dny od 5.30, kdy startuje To nejlepší po ránu s moderátorem Honzou Kolaříkem.

Poslouchejte Radio Krokodýl online