ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5019 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ranní show Evropy 2 odstartovala 18. sezónu virálním prankem na Leoše Mareše

0 Redakce PLAY.CZ 31.8.2015

Nejposlouchanější rádio pro mladé po prázdninové pauze opět spustilo již legendární Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Patrik se ve spolupráci s Evropou 2 a televizní stanicí AMC rozhodl první den v práci překvapit svého kolegu. A jedno je jisté, Leoš Mareš na to bude vzpomínat do konce života

Oba moderátoři jsou velcí fanoušci seriálu Walking Dead. Vzhledem k tomu, že na české verzi televizní stanice AMC můžete od pondělí sledovat premiérové díly prequelu k tomuto původnímu seriálu, který nese název Živí mrtví: Počátek konce (Fear The Walking Dead), rozhodly se obě značky – Evropa 2 a AMC – zahájit novou sezónu společně.

Celá akce byla vedena pod taktovkou Patrika Hezuckého a produkčního týmu. Společně se všichni domluvili, že napálí Leoše Mareše tak, že na to slavný moderátor do konce života nezapomene. Mareše při příjezdu do rádia čekal doslova horor. Rozmlácené auto před budovou, cákající krev ze stěn, povalující se zakrvácené cáry oblečení na podlaze a ve studiu zombie (Patrik Hezucký). Vše bylo zaznamenáno na skrytou kameru a díky naprosto věrohodným kulisám a make-up artistce, se Leoš ocitl opravdu v noční můře a jeho reakce tomu odpovídala.

„Je skvělé, že umíme dělat reklamu jinak – zábavně. Bavil se u toho nejen realizační tým s Patrikem, ale hlavně i naši fanoušci a fanoušci seriálu. Nás samotné překvapilo, jak skvělé to mělo reakce a dosah,“ dodává ke spolupráci ředitelka rádia Evropa 2 Jitka Fürst.

Za čtyři dny vidělo video přes 200 000 fanoušků a virálně se šíří po všech sociálních sítích.

www.evropa2.cz

Poslouchejte Evropu 2 online