ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5024 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rakouské Alpy rozezní české koncerty rádia Frekvence 1

0 Redakce PLAY.CZ 3.12.2013

Rádio Frekvence 1 připravilo unikátní show přímo na horských svazích. Na konci března se tak kdokoliv z posluchačů rádia bude moci připojit k tomuto jedinečnému čtyřdennímu projektu. Jediným limitem je omezená kapacita míst.

Letošní zimní sportovní sezóna vyvrcholí na konci března v rakouském resortu Innerkrems.at. Přímo u lanovky vyroste pódium, kde zahrají takové hvězdy, jako Chinaski nebo Marek Ztracený. Každý den v termínu 26. – 30. 3. připraví tým rádia Frekvence 1 show plnou hudby a zábavy. Pouhých 400 km od českých hranic tak na čtyři dny vyroste „české alpské centrum“.

Přes den si milovníci lyžování a snowboardingu do sytosti užijí alpské kopce, které hostily i závody světového poháru a kde pravidelně trénuje světová i česká lyžařská elita včetně Šárky Strachové. Nebude tedy chybět soutěžní slalom o hodnotné ceny, testy nových lyží, instruktoři a DJ´s přímo na sjezdovce. Pro maximální pohodlí bez jazykové bariéry bude veškeré služby a asistenci zajišťovat český tým,“ říká Martin Pokorný, ředitel produkční divize Lagardère NO LIMITS.

Místo pro sebe, rodinu či celou partu si zájemci mohou už nyní rezervovat u partnera akce, cestovní kanceláře Tempo Tours Praha.

Ceny ubytování včetně skipasů jsou od 4190 Kč a v ceně je také veškerý zmíněný kulturní a sportovní program. S rádiem Frekvence 1 den rozhodně neskončí s poslední lanovkou.

Více informací na http://alpy.frekvence1.cz

Poslouchejte radio Frekvence 1 online