ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16298 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Radiu 1 startuje interaktivní magazín Snack

0 Redakce PLAY.CZ 17.3.2014

Od středy 19. března bude pro posluchače Radia 1 připravován nový interaktivní magazín Snack, prokládaný hudebními novinkami ze stylově rozmanité oblasti elektronické hudby. Pořad poběží každou středu od 17:00 a posluchačům by měl zprostředkovat půlhodinové osvěžení nad aktuálními tématy, se zajímavým hostem.

Do hledání čerstvých impulzů se spolu s hosty pouští Janek Rubeš, neodmyslitelný článek a osobitá tvář redakce Stream.cz, spolu s Tomášem Novotným, který posledních pět let moderoval sobotní pořad Vibrator na Radiu 1.
Středeční půlhodinový magazín Snack startuje v 17 hodin na frekvenci 91,9 FM. Prvním tématem budou české internetové diskuse. Do studia dorazí Jan Jablůnka, který na sebe upozornil projektem “Slušný Čech”.

Samotný průběh středečního pořadu mohou posluchači ovlivňovat svými reakcemi na sociálních sítích pořadu a také telefonicky (kontakty jsou uvedeny na www.radio1.cz/snack).

Radio 1 je možné poslouchat na frekvenci 91,9 FM, po internetu a nyní také digitálně. Více informací najdete na www.radio1.cz.

Poslouchejte Radio 1 online

SNACK