ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14478 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio4U uvádí show Jeden a půl chlapa

0 Redakce PLAY.CZ 3.3.2010

Radio4U a La Danza Production uvádějí Jeden a půl chlapa.

Radio4U – 1. rádio s hity 90.let uvádí do svého programového schématu novinku v podobě nové lehce erotické show Jeden a půl chlapa, která nahrazuje dosavadní Sexy Night. Jeden a půl chlapa je lehce erotická show, ve které uslyšíte názor na věc a jakoukoli otázku od heterosexuála a gaye. Probírat se budu ale i jiné, životně důležité věci a situace. Uslyšíte názory lidí z ulice a záludné otázky moderátorů jeden na druhého. Pořadem vás provedou Tomáš Hájek (chlap) a nováček Rádia 4U, Vláďa Bureš (polochlap) :-))

Novinku si můžete naladit na Radiu4U od března 2010 a to každý čtvrtek od 21:00 hodin.

Pro novou erotickou show je připravena také její diskotéková verze ve spolupráci s La Danza Production, kdy návštěvníky diskoték pobaví naše nová heheto a gay moderátorská dvojice, přičemž je kladen velký důraz na komunikaci s publikem, připravny jsou také soutěže a další prvky v podobě dámského či pánského stripu nebo LIVE show.

Radio4U je jedno z nejúspěšnějších internetových rádií, vysílá prostřednictvím portálu Play.cz a svých webových stránek www.radio4u.cz a krom hitů z 90.let nechybí živé moderované vysílání či populární hudební speciály jako Retro Energy s Tomínem Kavánem.

La Danza Production nabízí jedinečnou nabídku programů pro diskotéky včetně populární sms seznamovací show, pěnové párty či Foto show – mobilního fotoateliéru na Vaší diskotéce.

Poslouchejte Radio 4U online