ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 23934 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rádio Zlatka nabídne od října novinky v programu

0 Redakce PLAY.CZ 2.10.2013

Rádio Zlatka chystá od října mírné změny ve vysílání pravidelných zahraničních, ale i tuzemských show od známých DJs a producentů. Jejich pořady patří už k nedílné součásti podvečerů po celý týden, nyní se rozroste o nová jména a zároveň nabídne úpravy v současném programovém schématu.

Posluchači nadále nepřijdou o velká zahraniční jména jako Giuseppe Ottaviani, Simon Patterson, Super8 & Tab, Richard Durand, Sied van Riel, Ahmed Romel a mnoho dalších, kteří už mají ve vysílání Zlatky delší dobu své místo. Novou posilou se stane každý měsíc zástupce německého hard-progressivu, skrytým pod jménem A*S*Y*S, který doplní program svou pravidelnou radioshow s názvem „Filter’d“.

Zlatka_novinky_rijen_1

Ani podpora tuzemské taneční scény nezůstane bez novinek. Současnou řadu, kde najdete jména jako Sandeagle, Ronny K, Deepress, Richard Reynolds, Laydee Jane, Reorder nebo K1aptcha, doplní Prem van Skaal
Zlatka_novinky_rijen_2

a ostravský talent BluEye.

Zlatka_novinky_rijen_3

Zastoupení a podpora Československé scény tak bude opět na vlnách Rádia Zlatka  o něco vyváženější a pro příznivce elektronické taneční hudby opět o něco zajímavější.

Více informací o programových změnách pro měsíc říjen, včetně podrobného programu, naleznete již nyní na http://www.radiozlatka.cz.
Poslouchejte Rádio Zlatka online