ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6656 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio Wave partnerem GASK Artfestu

0 Redakce PLAY.CZ 23.7.2009

Začátkem srpna bude Kutná Hora hostit „nultý“ ročník festivalu GASK Artfest 09, který se bude konat od 31. července do 9. srpna v areálu Jezuitské koleje. Jeho součástí je hudební festival Creepy Teepee, který proběhne mezi 4. a 9. srpnem. A Radio Wave bude u toho! Na své si přijdou i milovníci filmu a současného výtvarného umění.

GASK Artfest je složen ze tří částí – hudební, filmové a výtvarné. Čeká vás deset dní nabitých alternativní kulturou, kde se nemusíte bát stokrát omílaných jmen a zklamání z nedostatečné nápaditosti. Festival otevře své brány 31. 7. na nádvoří Jezuitské koleje a první tři večery se bude věnovat filmu. Výtvarná složka je tvořená sérií performancí a vizuálních intervencí pod názvem MÍSTO A FORMULE a proběhne v ulicích města.

Hudební část festivalu CREEPY TEEPEE se rozběhne 4. srpna a čekají na vás takové hvězdy, jako jsou Američané BILL CALLAHAN, HEALTH, ONEIDA, HANDSOME FURS, FUCKED UP, CRYSTAL STILTS, CASIOTONE FOR THE PAINFULLY ALONE nebo kanadští FINAL FANTASY. Představí se jména nejen zahraniční alternativní scény, ale i tuzemské kapely a hudebníci. Atmosféru bude dokreslovat gotický chrám sv. Barbory, stejně jako ulice a náměstí starobylého města.

Buďte ostražití a čerpejte průběžné informace o aktuálním dění v našem vysílání a na našich webových stránkách. V sobotu 8. srpna se vysílání Radia Wave přesune do Kutné Hory. Exkluzivně vám budeme přenášet vše, co večer nabízí. Nic podstatného z dění neunikne ani bystrému oku našich reportérů, kteří vám budou servírovat čerstvé informace, rozhovory s hudebníky a reportáže.

Málokterý festival v sobě spojuje nekonvenčnost, odhodlání zkusit něco jiného a nesloučit se s davem. Podpořit tento výjimečný festival je pro nás samozřejmostí a hlavně velkým potěšením.

Vše o festivalu naleznete na www.wave.cz a www.gaskfest.cz.

8. srpna Radio Wave vysílá živě z Creepy Teepee!

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online