ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5006 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio Wave na Zlínfestu

0 Redakce PLAY.CZ 25.5.2010

Zlínský filmový festival pro děti a mládež letos startuje 30. května a přijede na něj např. legenda světového filmu herec Christopher Lee. Radio Wave vás zve na Den s Českým rozhlasem, který se bude odehrávat 4. června na náměstí Míru a na jehož konci se jako součást bohatého programu představí kapela 100°C! Posluchačům Radia Wave přiblížíme atmosféru zlínského festivalu v přímém přenosu naší Odpolední session vysílané ze zlínské Univerzity Tomáše Bati.

Letos se bude konat již 50. ročník Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež. V rámci festivalu se 4. června uskuteční Den s Českým rozhlasem, na kterém za Radio Wave vystoupí v 16.30 kapela 100°C. Vznikla v roce 1996 a prošla pestrým vývojem. Těžko ji škatulkovat. Zdobí ji nekonvenčnost a odvaha dělat věci po svém. Mají rádi pestrost, míchání různých vlivů. Jsou takoví, jaký je dnešní svět. Propletení, kolážovití, nejednolití, ale taky hraví a připravení stále na něco nového. Kapela má za sebou tři alba a v letošním roce chystá nový materiál. Vývoj při tvorbě novinky můžete sledovat na internetových stránkách kapely.

Zlín je téměř půl století považován za hlavní město dětského filmu. My vás alespoň na jedno odpoledne přeneseme na místo dění díky živému vysílání Odpolední session. 4. června od 13 do 17 hodin vám zprostředkujeme rozhovory se zajímavými hosty zlínského festivalu a budeme vás informovat o aktuálním dění. Zažijte Zlínfest i vy!

4. 6. Den s Českým rozhlasem, náměstí Míru, od 16.30 kapela 100°C.

Více informací naleznete na www.100c.cz nebo na www.zlinfest.cz .

Sledujte nás na www.facebook.com/croradiowave .

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu-folk, electro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A).

Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Více informací naleznete na www.wave.cz.

Poslouchejte Radio Wave online