ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17155 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio Wave Live Sessions – Vladimir 518

0 Redakce PLAY.CZ 4.10.2011

Nastupující podzim jsme Radio Wave Live Sessions zahájili vystoupením všestranného umělce a dlouholetého člena legendární české hiphopové kapely PSH Vladimira 518. Na pódiu ho doprovodila vokalistka Tereza Černochová a DJ Mike Trafik.

Koncert se odehrál 29. září v karlínském Studiu A a vy máte možnost si ho zpětně poslechnout v pořadu Stage 6. řijna od 19 hodin. Videozáznam bude ke shlédnutí od pátku 7. řijna na wave.cz/koncert.

Na pódiu poskakovala gorila a architekt v jedné osobě Vladimír 518, který nám svými texty nabídl svébytnou prohlídku noční Prahy. Beaty z hitů jeho sólové desky a taky produkce PSH briskně míchal Mike Traffik. Hladinu ženského elementu na pódiu udržovala Tereza Černochová. Karlínské Studio A burácelo a do toho “Světýlka blikaj´, lákaj´ a lákaj´,…” (Text skladby Jackpot od PSH).

Fotogalerie z koncertu zde:
http://www.rozhlas.cz/radiowave/rwls/_galerie/955676?type=image&pozice=1

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post-rock, nu folk, electro, kvalitní pop a alternativní hip-hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A).
Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Více informací naleznete na wave.cz.

Poslouchejte Radio Wave online