ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5138 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio Wave DJ Sessions

0 Redakce PLAY.CZ 24.8.2009

Už dva roky vás pravidelně občerstvujeme kvalitní porcí živých komorních koncertů z karlínského Studia A pod názvem Radio Wave Live Sessions.Teď jsme ale rozšířili pole působnosti a políčili na vás přesun moderátorů od mikrofonů k djským pultům. Od září startuje Radio Wave DJ Sessions. Vy se tak můžete každý měsíc setkávat se spíkry Radia Wave tváří v tvář pod střechou Paláce Akropolis. Invaze na Malou scénu a Divadelní bar proběhne 10.9.2009. Zpestřete si tak začátek školního roku večírkem s vašimi oblíbenými pořady naživo!

Jako první svou selekci na Malé scéně předvedou DJ Tall (za pořad Cookin’) a Tomáš Oravec (WavetroniQ). Pro nováčky trocha zpřehlednění. Je libo trochu elektroniky, jazzu, beatu či jemné melodie? Dj Tall vám přichystá ty nejvybranější lahůdky ze své hudební kuchyně. S Tomášem se připravte na unikátní dávku rytmů od dubstepu, lovestepu, minimalu, breakcoru po drill’n’bass. Obohaťte si svůj hudební vkus o interprety, které jen tak někde neuslyšíte!

Divadelní bar jde vstříc mixu několika žánrů. Nastoupí hardcore-punkový král Banán (pořad Out Of Step), nejčerstvějšími novinkami vybaven Tomáš Turek (Factory) a módní špiónka Veronika Mayerová (Modeschau). V této sekci se dočkáte průřezu undergroundovými kořeny, továrny na svěží, neotřelé alternativní hudebníky a také barevného zvuku naší jediné ženské zástupkyně, která roztančí kohokoli. Radio Wave DJ Sessions je odpovědí na všední, nicneříkající party. Naše produkce se nikomu nepodbízí. Přijďte si s námi užít exkluzivní večery a rozproudit tak čtvrteční noc!

10.9.2009 na Malé scéně a Divadelním baru Paláce Akropolis s Radiem Wave!

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online