ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22701 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio Wave DJ Sessions

0 Redakce PLAY.CZ 18.1.2010

Další díl klubové řady Radio Wave DJ Sessions rozžhaví pražský Palác Akropolis 4. února. Malá scéna se bude od 22 hodin vlnit na vibracích ska a reggae v podání Honzy Vedrala, který tak nejlépe představí svůj pravidelný pořad Rudeboy Audio. Divadelní bar bude dokonale prosáklý černou muzikou! Rezidenti pořadu Grundfunk – Maceo, Viktor Mašát a hostující Mary C podávají funkovou a soulovou medicínu. Naleštěte taneční obuv a procvičte klouby, tahle noc bude náročná!

Honza Vedral je členem ska kapely The Chancers a na Radiu Wave představuje ve svém pořadu Rudeboy Audio ryzí ska a reggae. Stejně tak vás brilantně provede cestou těchto hudebních stylů od jamajských kořenů přes Británii do celého světa.

Rozjetá parta stojící za pořadem Grundfunk prohřeje Divadelní Bar pěkně od podlahy. Neúnavně šlapající groove se bude přelévat mezi styly funk, soul, jazz, latino s nesčetnými výkyvy po časové i geografické ose. Tempo budou za mixem určovat DJs Maceo, Viktor Mašát a Mary C.

4. 2. 2010 na Malé scéně a Divadelním baru Paláce Akropolis s Radiem Wave!

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online