ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13757 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio Wave DJ Sessions

0 Redakce PLAY.CZ 17.12.2009

Prodlužte si novoroční veselení až do 7. ledna. Čeká na vás další večírek ze série Radio Wave DJ Sessions. Přijďte si trsnout, shodit nabraná vánoční kila a hlavně vypnout před nadcházejícím zkouškovým obdobím. Malá scéna Paláce Akropolis vám od 22 hodin nabídne rap ve všech jeho podobách pod hlavičkou kluků z The Best Damn Rap Show. Divadelní bar vynese do oblak dva matadory undergroundové scény. Setkávejte se spíkry Radia Wave tváří v tvář i nadále v roce 2010.

Polovina The Best Damn Rap Show crew se krom chytračení za mikrofonem věnuje i povolání zvanému “rozhýbání mrtvé masy pod pódiem jen za použití gramofonů a přetvoření na masu živou”. Ukázku vrcholné ekvilibristiky jejich iluzionistického řemesla máte možnost zažít i v prostorách Paláce Akropolis. I kdybyste se snažili splynout se stěnou, abyste nebyli vidět. I kdybyste se doma vymódili do svěrací kazajky, abyste se nepřihlásili jako dobrovolník – tanečník, muzice, kterou na vás vypustí Tuco a C. Monts stejně neutečete. Budete se až do časných ranních hodin třást do všemožných rytmů od klasického hiphopu po uk funky, dolů k dubstepu a zpět k electro, doleva k baile funku a doprava k baltimore clubu…Vždy to ale bude dvanáct palců, lahodících nejen uchu znalců.

Divadelní bar se opře do tvrdších ploch. Nastoupí hardcore-punkový král Banán (pořad Out Of Step) a hitparádami opovrhující hudební dramaturg Tomáš Turek (Factory Radia Wave). Ten nabídne hymny našeho radia s přesahy do minulosti i nejrůznější obskurnosti. Přijďte si s námi užít exkluzivní večery a rozproudit tak čtvrteční noc!

7. 1. 2010 na Malé scéně a Divadelním baru Paláce Akropolis s Radiem Wave!

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online