ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5571 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio Wave DJ Sessions

0 Redakce PLAY.CZ 14.10.2009

Listopad si přímo žádá klubové noci plné nespoutaných rytmů a zábavu oproštěnou od všelijakých povinností. Radio Wave DJ Sessions si na sychravý večer připravilo dva týmy, které mají vždy plnou náruč neoposlouchané hudby. Malá scéna Paláce Akropolis hostí 5. listopadu od 22 hodin moderátorskou dvojku Ghonzalese a Philipa TBC za pořad Beatcase. Divadelní bar se ukáže v plné parádě s Craigem Duncanem a jeho hostem Keithem Jonesem ve stopách Friday Ripple.

Malá scéna bude zavalená abstraktními beaty, rapem, funkem, downtempem a dalšími delikatesami. Ghonzales a Philip TBC z vás setřesou nápor z celého týdne a rozproudí každý sval v těle. Divadelní bar vás zavede zejména do afrických končin, ale připraví si hlavně výlet do alternativních hudebních sfér celého světa. V podání našeho skotského „revolucionáře“ Craiga Duncana a jeho speciálního hosta Keithe Jonese tak uslyšíte hip hop, electro, indie, alt-rock i balkánské ozvěny. Jak sám říká: „Americký hip hop je na konci – africká verze je budoucností“. Provedou vás tak všemi zákoutími světové hudby.

5. 11. 2009 na Malé scéně a v Divadelním baru Paláce Akropolis s Radiem Wave!

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online