ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12947 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio Wave DJ Sessions

0 Redakce PLAY.CZ 30.9.2009

První noc přinesla euforii z nové zkušenosti, bujaré zážitky a hlavně zvědavé tváře. Naši moderátoři se role DJs ujali se ctí a výsledek stál zato. Radio Wave DJ Sessions pokračují. Na další štaci vám zahraje Jakub Joshua Johánek a jeho hosté v rámci pořadu Dubový High. Z temných vln se na vás vynoří Pavel Zelinka a Tomáš Hoyer za Dark Wave. Obě posádky obsadí Malou scénu a Divadelní bar 1. 10. 2009 od 22 hodin! Přijďte se naladit na stejnou vlnu s vašimi oblíbenými pořady naživo!

Na Malé scéně se představí klubová verze pořadu Dubový High. Jakub Joshua Johánek pozval Dje a producenta Petra Míkovce a tuto dvojici ještě doplní Dj Teamatigue. Selekce se bude opírat především o současný anglický dub, dancehall 90. let a těšit se můžete částečně i na dubstepové kousky.

Divadelní bar se opře do temnějšího oparu. Důvodem zšeření bude přítomnost Pavla Zelinky a Tomáše Hoyera, redaktorů pořadu Dark Wave, kteří vám předestřou paletu stylů od post rocku, přes gotický rock, tvrdší elektroniku i jemnější darkwave nálady. To vše zabalené v chytlavém černém závoji, ze kterého se jen tak nevymotáte.

1. 10. 2009 na Malé scéně a Divadelním baru Paláce Akropolis s Radiem Wave! Vstup zdarma!

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online