ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30604 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio Wave DJ Sessions

0 Redakce PLAY.CZ 18.3.2010

Aprílové zastavení pravidelné klubové noci Radio Wave DJ Sessions v pražském Paláci Akropolis proběhne 1. dubna na Malé scéně a Divadelním baru od 22 hodin. Dub na všechny způsoby uslyšíte na Dub Session, jejímiž kapitány budou Jakub Johánek, Petr Míkovec a DJ Teamatique. Multi-žánrový mix od raveu po industriál obstará na Divadelním baru frenetická dvojice Atom aka Iva 8-bitová a Tommy Pózér.

Na Malé scéně proběhne Dub Session. Pořad Dubový High bude reprezentovat jeho stvořitel Jakub Johánek a sehraný tým selektorů Petr Míkovec a Teamatique In Dub. Steppery, one dropy, UK style, ale i dubstep. Sirény budou znít až do rána.

Na Divadelním baru zažijete Vesmírný ráj s Atomem! Atom aka dvojice Iva 8-bitová a Tommy Pózér za pořady Scanner a Factory vás svými sety vystřelí na nejbližší exoplanetu. Dojde na surové zahřívání palivových tyčí, štěpení atomu i na pokornější aprílové polohy. Atom zkříží gymnastickou přehlídkou post-punk, rave, wonky honky tonk, breakbeat, industriál, electro a hiphop. Čekejte výlety napříč galaxií představivosti, konfety ve vlasech, nesmyvatelné šmouhy od rtěnek a molekuly procházející tyčovinou. Váš mozek pozná, co je to skutečný „alternative sexy sound!“

1. 4. 2010 na Malé scéně a Divadelním baru Paláce Akropolis DJs Radia Wave!

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online