ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5621 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio Wave DJ Sessions

0 Redakce PLAY.CZ 15.2.2010

Radio Wave nastavuje posluchačům svou hudební tvář každý první čtvrtek v měsíci na DJské misi v pražském Paláci Akropolis. 4. března od 22 hodin hostí tamní Malá scéna propagátory alternativních klubových beatů a jazzových forem – DJe Blue a Talla, které znáte z pořadů Drop Out a Cookin´. Na Divadelním baru čepují celou noc temnou vlnu pořadu Dark Wave Pavel Zelinka a Tomáš Hoyer. Hudba, kterou znáte z vln Radia Wave na tanečním parketu!

DJové Blue a Tall si libují v prolínání jazzu a experimentu s neposednými klubovými beaty. Jejich vizi hudebního sdělení, která není ukryta v líbivých melodiích a uniformitě současného klubového zvuku, představují na Malé scéně.

Dvojice Pavel Zelinka a Tomáš Hoyer vytahuje perly z tmavých zákoutí alternativní scény. Protančete se na Divadelním baru jejich temnou vlnou elektroniky i kytar.

4. 3. 2010 na Malé scéně a Divadelním baru Paláce Akropolis s Radiem Wave!

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online