ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29385 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio Wave bude tam, kde je třeba!

0 Redakce PLAY.CZ 3.12.2010

wave.cz/charita

Radio Wave dává prostor okrajovým hudebním žánrům a jinak opomíjeným společensko-kulturním tématům po celý rok. V prosinci jsme se rozhodli věnovat daleko větší pozornost lidem, kteří nemají v životě tolik štěstí, a těm, kteří jim to chtějí vynahradit. Budeme tam, kde je třeba!

Jsou věci, které nemůžeme ovlivnit. Ne každý z nás vyrůstá v otevřeném a motivujícím prostředí. A když nám někdo dá bytelný základ, dokážeme se na něm postavit a rovně stát?

Tři Odpolední session nás zavedou přímo za lidmi, kteří nabídnou odpověď na některé otázky i mnoho dalších podnětů. Po tři páteční odpoledne budeme tam, kde je třeba, a s námi v přímém přenosu i vy!

3. prosince od 13:00 / Odpolední session z věznice Stráž pod Ralskem
Bouračka, zkrat nebo obtížná životní situace nás mohou dovést tam, odkud je možné už jenom litovat. Unikátní prostředí a autentické výpovědi vám nabídne první páteční prosincové vysílání Odpolední session z věznice Stráž pod Ralskem.

10. prosince od 13:00 / Odpolední session z terapeutické komunity Karlov
Komunita Karlov, kterou provozuje občanské sdružení Sananim, poskytuje terapeutický pobyt pro drogově závislé mladistvé a matky s dětmi. Jaké služby svým klientům a klientkám komunita nabízí, se dozvíte v další prosincové Odpolední session.

17. prosince od 13:00 / Odpolední session z Hospice Dobrého Pastýře
Krátká prognóza přežití, několik posledních dnů a týdnů života, terminální stadium nevyléčitelné nemoci, to spojuje osudy klientů Hospice Dobrého Pastýře v Čerčanech. Jak se přesvědčíte v dalším pátečním vysílání Odpolední session, hospic v Čerčanech je živý a pulsující prostor.

Dvě strany má nejen mince, ale i člověk. Během prosince poznáte moderátory Radia Wave, které si často spojujete hlavně s jejich kulturně-společenským rozhledem, trochu jinak. Ve svých pořadech vám představí neziskové nebo charitativní projekty a lidi s nimi spojené, kterých si váží a přijdou jim důležití. Budeme tam, kde je třeba.

Z prosincového programu vybíráme:
08. 12. od 17:00 / Liberatura / Karolína Demelová
– péče o ztracená, opuštěná a v minulosti týraná zvířata, občanské sdružení OS podbrdsko
13. 12. od 17:00 / Sports Take / Daniel Stach a Miroslav Lenc
– sportovní aktivity klientů Jedličkova ústavu
16. 12. od 20:00 / Rudeboy Audio / Jan Vedral
– práce s mládeží a mladistvými pachateli trestné činnosti, organizace Proxima Sociale
17. 12. od 19:00 / Beatcase / Philip T.B.C. a Ghonzales
– podpora rodiny a vytváření podmínek pro slaďování rodinného, osobního a profesního života, občanského sdružení Paralela
22. 12. od 18:00 / Bourání / Adam Gebrian
– Praha (bez)bariérová, aktivity občanského sdružení Asistence

Více informací o prosincových aktivitách Radia Wave najdete na adrese wave.cz/charita

Poslouchejte Radio Wave online