ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15862 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio StreetCulture: Live session

0 Redakce PLAY.CZ 24.4.2012

Páteční StreetCulture Session představí poprvé zahraniční kapelu. Ve vysílání a v prostorách StreetBaru přivítáme holandskou skupina Labasheeda, která není rozhodně v ČR velkou neznámou.
Má za sebou koncerty na strahovské sedmičce i na jiných místech republiky. Jejich zvuk, který je věrný 90. létům, je přesně ideální pro páteční session.
27. 4. StreetBar, Štítného 30, Praha 3

Celé vystoupení bude možné si poslechnout na internetu v rámci vysílání rádia StreetCulture a po koncertě a nějakém tom drinku bude následovat rozhovor s kapelou, který bude opět součástí vysílání.

Labasheeda
Je holandská indie rocková kapela semknutá okolo zpěvačky, kytaristky a houslistky Saskie van der Giessenové. Kapela začela hrát okolo roku 2004, její zvuk je ovlivněn stále ještě netradičním nástrojem pro rockové kapely a to jsou housle, trochu punkem a vše podpořeno dívčím zpěvem. Tuhle kytarovku je nutné dát na živo a ve Streetu bude posluchačům zcela na dosah.

Více informací na http://www.streetculture.cz/index.php/streetculture-session/sessions/775-labasheeda-holandsky-sonic-youth-s-houslema

Více informací o StreetCulture Session na http://www.streetculture.cz/session

Poslouchejte StreetCulture online