ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6889 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rádio Music Dreamer

0 Redakce 7.5.2021

Rádio bez reklam a zbytečných slov, to je internetové rádio Music dreamer. Skvělé rádio, kde uslyšíte skvělou muziku 24 hodin denně. Hrajeme vše z rocku a popu os evergreenů až po poslední novinky. Radio spravuje společnost Bon Art Music Group spol.s r.o.

Naše rádio už tady bylo. Poprvé jsme jej spustili na vánoce 2006. Možná brzy, nebyla tehdy ještě doba na kvalitní poslech a hlavně nebyl tak kvalitní internet jako dnes. Vysílali jsme 3 roky, a posléze provoz přerušili. Ale nyní jsme opět zde, natěšení na skvělou práci a na to, že můžeme poskytovat radost množstvím nádherné muziky, kterou třeba na jiných rádiích neuslyšíte. Provoz rádia jede nyní ve zkušebním provozu, a ten ostrý začne…
Připravujeme za pochodu strukturu pro nabídku našim posluchačům. Chceme nabídnout pořady s hity na přání, bloky věnované interpretům, především našim. Za tu dobu, co jsem neprovozovali se událo spoustu věcí, mnoho jsme koncertovali a natočili. To vše Vám chceme postupně nabídnout. Myslíme i na malé posluchače, těm bychom chtěli nabídnout vysílání „nočníčků“ před spaním. Čtení pohádek na dobrou noc mezi sedmou a osmou hodinou večer. Plánů je hodně, tak nám držte palce, ať se znovu rozjedeme a přivezeme Vám spoustu radosti při poslechu nejlepší hudby.

Poslouchjte Music Dreamer online