ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12758 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rádio Místo setkávání – novinky

0 Redakce PLAY.CZ 8.2.2010

Rádio Místo setkávání – rádio pro lidi na duchovní cestě – náročné posluchače hledající pořady z oblasti terapií. nekonvenční medicíny, šamanismu, jógy i buddhismu nebo esoterního křesťanství a mystiky.

Poslouchejte relaxační hudbu pro práci i hudbu různých kultur, hudební pořady, rozhovory, přednášky, i autorské pořady pro děti, meditace i šamanské putování, informace o solilunárním cyklu a symbolech (Pavel Turnovský) anebo o cyklech a svátcích Země, anebo vysílání z center.

Zúčastněte se akcí – seminářů – workshopů – setkání a natáčení přímo v Místě setkávání (www.mistosetkavani.cz) – podílejte se na skladbě nebo se zúčastněte tvorby jeho pořadů:

Od poloviny tohoto roku v rámci pořadu „hledáme alternativní řešení“ se uskuteční první natáčení tohoto pořadu (Setkání u dubového stolu).

Prvními tématy setkání budou děti – jejich cesta a naše podpora na ní, to, čemu říkáme výchova, a alternativní způsoby vzdělávání a péče o děti. Další témata určíte Vy.

Program rádia najdete na našich webových stránkách www.mistosetkavani.cz.

V těchto dnech vymůžete poslouchat šamanské bubnování, hraní a zpěv Ivo Musila, opakujeme celý pořad o indické hudbě Jiřího Mazánka, rozhovor a mexickým šamanem Emahem a pokračujeme ve vysílání dalších dílů pořadu Nekonveční medicína na pomoc drogově závislým a jejich rodinám. Opakovat budeme i rozhovor s dr. Georgem Easseyem, autorem knihy Essence Ájurvédy, nebo jógačarjou dr. Mukundem Bholem o podstatě a esenci jógy. Každou sobotu se můžete setkat s dr. Eduardem Tomášem – prostřednictvím záznamů pořízených na jeho přednáškách, jejichž části vysíláme s laskavým souhlasem nakladatelství Avatar.

Nově začínáme vysílat promluvy Šrí Tatháty z Dolní Čermné. Vysílat budeme i delší, dosud neodvysílaný rozhovor se Sandrou Epsteinovou (pralesní esence araretama) a hudbu Hivamati, kterou s sebou přivezla z Indie. Pro děti nyní vysíláme autorské dílo Jarmily Beranové a M. Štědroně „Kreslíme s andílkem“, setkáte se tu ale s řadou dalších osobností zahraniční i české esoterní scény a různých duchovních směrů a cest, a hudbou různých kultur (hodinové bloky hudby indické, tibetské, čínské, japonské, australském hebrejské, křesťanské, indiíánské a šamanské i alikvotních zpěvů a další – anebo hudby těmito kulturami inspirované).

Rádio Místo setkávání Vás zve k poslechu.

Poslouchejte Rádio Místo setkávání online