ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7073 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio Kroměříž se zatřáslo vlnou Harlem Shake

0 Redakce PLAY.CZ 22.3.2013

Nové regionální Radio Kroměříž v den svého tříměsíčního výročí 12. března 2013 natočilo svou verzi světového fenoménu Harlem Shake. Tento současný internetový hit si nachází obrovské množství příznivců po celém světě. Denně vznikají nová a nová videa, počty shlédnutí jdou do desetitisíců. Svým dílem se nyní k oblíbené kolektivní zábavě přidalo i jedno z nejmladších českých rádií. Během jednoho týdne vidělo video Harlem Shake Radia Kroměříž na kanále Youtube přes 3000 diváků.

Kromě moderátorů se mohli do akce zapojit také posluchači. „Byli jsme překvapeni velkou odezvou a velkým zájem o tuto akci, avšak díky omezenému prostoru jsme nemohli uspokojit všechny zájemce,“ říká moderátor Mirek Karásek.

Posluchači Radia Kroměříž se také stále mohou zúčastnit  soutěže „Děti tančí Gangnam style“. „Jak jsme si ověřili, lidé se rádi zapojují do podobných aktivit, což nám dokázala například téměř stovka fotografií příhlášených do nedávno vyhlášené soutěže o Nejkrásnější zimní fotku Kroměřížska.“

Radio Kroměříž začalo vysílat v magický den a čas 12. 12. 2012 ve 12 hodin a 12 minut. Prozatím vysílá na internetu a sídlí v prostorách kroměřížského Domu kultury a tamní Restaurace a kavárny Scéna. Programová skladba vysílání je zaměřena na celé Kroměřížsko, kde takové médium doposud chybělo. „V okolí, např. ve Zlíně nebo Olomouci, jsou sice rádia, která je možné naladit i na Kroměřížsku, ty se však tomuto regionu věnují jen velmi okrajově, nebo vůbec. My posluchačům nabízíme komplexní regionální informace, které následně umisťujeme na náš web nebo Facebook,“ vyzdvihuje přednosti nového regionálního média Mirek Karásek. „Navazujeme spolupráci s městskými a obecními úřady, institucemi, sportovními kluby a zajímavými osobnostmi. Pozitivní ohlasy posluchačů již po tak krátké době vysílání, navíc zatím jen internetového, nás utvrzují v tom, že jsme se vydali správnou cestou a že takový úzce specializovaný projekt má i v tak malém regionu své místo,“ hodnotí první tři měsíce vysílání Radia Kroměříž Karásek.

Radio Kroměříž si rychle vytvořilo velkou skupinu fanoušků na Facebooku, kde má nyní již více než tisíc přátel. „Snahou samozřejmě je vysílat také terestricky. Je to však technicky i časově náročné. Děláme vše pro to, abychom co nejdříve umožnili poslech i těm, kteří nás z jakéhokoliv důvodu nemohou poslouchat doma nebo v zaměstnání po internetu,“ uzavírá s nadějí Karásek.

Více informací o Radiu Kroměříž naleznete na www.radiokromeriz.cz

Odkaz na Harlem Shake Radia Kroměříž:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-fnjSunK050

 

Poslouchejte Radio Kroměříž online