ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5497 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio Kroměříž rozdává vstupenky na festivaly za sto tisíc

0 Redakce PLAY.CZ 14.7.2015

Léto a hudba patří neodmyslitelně k sobě a Radio Kroměříž to dobře ví. Právě proto uzavřelo partnerství s pořadateli zajímavých hudebních a žánrových festivalů, které se během léta uskuteční po celé České republice, a nyní posluchačům Radia Kroměříž přináší zdarma vstupenky a permanentky na tyto akce v hodnotě více než sto tisíc korun.

Během prázdnin tak mají posluchači Radia Kroměříž možnost získat vstupenky například na proslulý Sázavafest, vizovické Trnkobraní, holýšovský Pekelný ostrov, multižánrový festival Slavonice fest, populární Slavnosti piva na Kamínce u Roštína nebo završit sezonu při kroměřížských Svatováclavských slavnostech.

„Výherci tak mají zdarma možnost navštívit vystoupení velikánů, jakými jsou Smokie nebo Alphaville, ale i matadorů české hudební scény. Mezi nimi nebude chybět Lucie Bílá s Arakainem, Michal Hrůza, Xindl X, Anna K. či kapely Wohnout, Chinaski, Olympic nebo Divokej Bill,“ sdělil Miroslav Karásek z Radia Kroměříž.

Posluchačům Radia Kroměříž přitom stačí pouze poslouchat vysílání a po zaznění výherního signálu zavolat do studia. Pak už je výhra jejich. Podrobnosti k jednotlivým festivalům i podmínkám soutěže naleznou zájemci na www.RadioKromeriz.cz.

Poslouchejte Radio Kroměříž online