ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12211 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rádio Jihlava slaví své páté narozeniny!

0 Redakce PLAY.CZ 27.5.2014

Bylo nebylo, jednoho krásného dne, kdy každým rokem slaví svůj svátek všechny děti, se v centru Jihlavy narodilo malé rozhlasové miminko. U jeho kolébky kromě všech pyšných rodičů stála překrásná sudička, modelka Simona Krainová a moudrý kmotr Jaroslav Vymazal, primátor města Jihlavy.

SimonaKrainova

V neděli 1. června 2014 nejmladší jihlavské rádio oslaví své už páté narozeniny. Od roku 2009, kdy se na vlnách 101.1 FM ozvaly první tóny některého ze známých hitů, uplynulo mnoho dní. Za tuto dobu Rádio Jihlava potěšilo písničkou na přání stovky posluchačů, rozdalo více než půl milionu korun ve hře Tajemný zvuk, podarovalo výhrami desítky svých přiznivců, potěšilo zábavnými akcemi spoustu dětí, přivítalo několik známých osobností, zvolilo svoji Miss, Missis i několik valentýnských párů. Pro Jihlavany Rádio Jihlava pravidelně pořádá lampionový průvod, myslí na prvňáčky, seniory, řidiče, příznivce sportu i na ty, kteří potřebují jeho pomoc. Rádio Jihlava je tady zkrátka s vámi všemi, jak již ve svých začátcích slibovalo ve svém sloganu.

Také své narozeniny by pětileté rádio chtělo oslavit se všemi svými blízkými. Na narozeninový den a dny následující si v rámci oslav nachystalo několik překvapení. V jeho éteru budou moci posluchači znovu slyšet zmiňované kmotry vysílání, slavné osobnosti ze světa showbyznysu, známé jihlavské osobnosti, ale také některé z výherců i věrných posluchačů. Co se u nich za posledních pět let změnilo, a co by do těch následujících let přáli Rádiu Jihlava, prozradí například ředitelka jihlavského domu kultury, ředitel Horáckého divadla nebo ředitelka zoologické zahrady.

Správné oslavy by se neměly obejít bez narozeninového dortu, rozdávat je ale budeme my našim posluchačům. Připravujeme také zbrusu nové webové stránky, nové rubriky ve vysílání a další novinky, které posluchači už brzy odhalí na 101.1 FM.

Poslouchejte Rádio Jihlava online

plakatek_narozeninyRJ