ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14343 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rádio Impuls spouští vlastní mobilní aplikaci

0 Redakce PLAY.CZ 18.10.2011

Rádio Impuls spouští vlastní mobilní aplikaci pro iPhone a Android

Praha, 18. října 2011: Rádio Impuls nabízí svým posluchačům od dnešního dne vlastní mobilní aplikaci pro chytré telefony. Mobilní aplikace Rádia Impuls pro telefony iPhone od firmy Apple a telefony s operačním systémem Android je ke stažení zdarma v obchodech Apple App Store a Android Market.

„Nechtěli jsme se spokojit s variantou, která by poskytovala pouze přehrávač Rádia Impuls. Jako první rozhlasová stanice v České republice nabízíme svým posluchačům v rámci aplikace i archiv pořadů včetně videozáznamů a kompletní zpravodajství z našeho serveru iRegiony.cz,“ vysvětluje Marek Suchý, ředitel on-line oddělení Rádia Impuls.

„Při vývoji aplikace jsme kladli důraz na jednoduchost. Maximálně jsme využili možností ovládání tahem prstu v kombinaci s atraktivním designem. Aplikace bude snadno ovladatelná pro každého uživatele,“ dodává Suchý.

Mobilní aplikace Rádia Impuls dále obsahuje například přehledný program stanice anebo seznam rozhlasových vysílačů. Uživatelé se jejím prostřednictvím mohou přihlásit i do populární hry Haló, tady Impulsovi, ve které Rádio Impuls před Vánoci rozdává patnáct nových aut značky Škoda Citigo.

„Rádio Impuls, jakožto dlouhodobý lídr rozhlasového trhu, reflektuje nové komunikační trendy a vychází tak vstříc svým posluchačům, využívajících chytré telefony, jejichž zastoupení na trhu stále roste,“ říká Iva Stříbrská, PR manažerka Rádia Impuls.

Poslouchejte radio Impuls online