ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28739 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rádio Impuls rozdá patnáct nových aut!

0 Redakce PLAY.CZ 4.10.2011

Praha, 3. října 2011: Rádio Impuls dnešním dnem odstartovalo další kolo populární hry Haló, tady Impulsovi, tentokrát se speciální mimořádnou prémií v podobě patnácti nových osobních automobilů značky Škoda. Celková hodnota této prémie je zhruba 3 miliony korun, což je nejvíce v celé historii hry. Posluchači budou moci auta získat od 5. do 23. prosince 2011, každý všední den po jednom automobilu. Rádio Impuls tímto navazuje na úspěšný koncept mimořádných prémií v rámci hry Haló, tady Impulsovi, ve které již posluchači stanice soutěžili například o jeden milion korun, o byt v Praze anebo o dům pro celou rodinu. Jméno konkrétního modelu automobilů Škoda Rádio Impuls odkryje v průběhu října.

Do hry Haló, tady Impulsovi se mohou posluchači přihlásit odesláním textové zprávy ve tvaru „IMPULSOVI příjmení a telefon“, odeslané na číslo 900 22 30 anebo prostřednictvím formuláře na stránkách www.impuls.cz. Denně je možné poslat maximálně deset přihlášení prostřednictvím textové zprávy a stejný počet prostřednictvím internetu. Pokud se na posluchače usměje štěstí, moderátoři jim zavolají a oni se a po zvednutí telefonu představí známým heslem „Haló, tady Impulsovi“, získávají peněžitou výhru v minimální hodnotě 10 000 Kč denně a patnáct pracovních dnů před Vánoci potom jeden z patnácti zmiňovaných automobilů.

Ranní vysílání Impulsových, které je nejposlouchanějším ranním rozhlasovým programem v České republice a dlouhodobě nejoblíbenějším pořadem Rádia Impuls, moderují Jan Daněk a Jitka Vlková. Hra Haló, tady Impulsovi je nedílnou součástí tohoto vysílání již více než sedm let.

Poslouchejte radio Impuls online