ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8630 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rádio Impuls předá unikátní cenu

0 Redakce PLAY.CZ 6.10.2011

Rádio Impuls předá v rámci ankety Český Slavík Mattoni unikátní cenu!

Praha, 5. října 2011: Generální ředitel Rádia Impuls, Jiří Hrabák, dnes představil novou podobu unikátní ceny, kterou si převezme vítěz ankety o Nejoblíbenější písničku posluchačů Rádia Impuls. Vítězná píseň a její interpret budou vyhlášeni v rámci slavnostního předávání prestižního ocenění Český Slavík Mattoni, které proběhne v sobotu 26. listopadu 2011 na TV Nova. Nejposlouchanější rozhlasová stanice v ČR, Rádio Impuls, je dlouholetým mediálním partnerem akce.

Hlasování v anketě o Nejoblíbenější písničku posluchačů Rádia Impuls v roce 2011 začíná 24. října a bude ukončeno 24. listopadu 2011. Posluchači budou moci dát hlas své oblíbené písni z éteru Rádia Impuls prostřednictvím textové zprávy anebo internetových stránek www.impuls.cz. Nominovány budou tři české písničky, které byly za posledních dvanáct měsíců v éteru Rádia Impuls suverénně nejoblíbenější, a proto si uvedenou nominaci zaslouží. Jejich jména zveřejní Rádio Impuls 24. října 2011.

Ocenění pro interpreta nejoblíbenější písně posluchačů Rádia Impuls vyrobila firma Granát, d.u.v. Turnov. Autorem je designér Milan Hejral, který se při tvorbě ceny nechal inspirovat počátky rozhlasového vysílání. Pozlacený rozhlasový mikrofon ve stylu retro měří 26 cm a váží 705 g.

Poslouchejte radio Impuls online