ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6956 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rádio Impuls opravdový lídr rozhlasového dopravního zpravodajství

0 Redakce PLAY.CZ 22.9.2013

Rádio Impuls je podle Radioprojektu dlouhodobě nejposlouchanější stanicí řidičů aut. Potvrzují to data denní poslechovosti. Měření za první a druhé čtvrtletí roku 2013 prováděné agenturami MEDIAN a STEM/MARK ukazují, že lídrem na trhu je Rádio Impuls s 612tis. posluchači, následované Evropou 2 /571tis./. Český rozhlas Radiožurnál pak skončil na čtvrtém místě s 431 tisícem posluchačů.

Mezi posluchači je navíc Rádio Impuls vnímáno jako číslo jedna v oblasti dopravního zpravodajství. To potvrzují data z výzkumu realizovaného pro stanici na vzorku 1200 respondentů ve skupině 25 – 59 let agenturou IPSOS v září a říjnu 2012. Rádio Impuls označilo jako nejspolehlivější zdroj dopravního zpravodajství 34% respondentů. Český rozhlas Radiožurnál deklarující vysílání Zelené vlny nonstop se umístil na druhém místě se 17%  posluchačů.  „Těší nás a zároveň zavazuje, že na otázku, které rádio má nejspolehlivější dopravní informace reagoval jeden ze tří posluchačů rádii, že Rádio Impuls “, říká generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák.

Jako běžnou službu motoristům nabízí Rádio Impuls nejen pravidelný dopravní servis pod názvem Doprava 007, ale již několik let ve spolupráci s Global Asistance vysílá i systém RDS TMC umožňující dostat do navigací aktuální situaci na silnicích a dálnicích.
Poslouchejte radio Impuls online