ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15398 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rádio Impuls je opět nejposlouchanějším v zemi.

0 Redakce PLAY.CZ 5.8.2016

Dle dnes zveřejněných výsledků Radioprojektu za I. a II. čtvrtletí roku 2016, které již více než deset let realizují společně agentury Median a STEM/MARK, zůstává Rádio Impuls v pozici absolutní jedničky v českém rozhlasovém éteru. Ve všech hlavních hodnocených kritériích nebylo jeho prvenství ohroženo.

“Jsem velmi rád, že v dnešní nejisté době jsme stále pro naše posluchače jistotou a jejich stabilní přízně si v Rádiu Impuls velmi vážíme. Za tím, co může někdy na trhu vypadat jako samozřejmost, tedy naše prvenství, stojí každodenní práce na základních pilířích vysílání Rádia Impuls a jejich obměně. Pustili jsme se ale i do několika nových exkluzivních a ambiciózních projektů. Těší nás zejména úspěch Týmu Rádia Impuls v největší komunitní navigační aplikaci Waze. Jako poděkování našim týmovým hráčům, kterých už je skoro 50 tisíc,  bude v příštím týdnu spuštěn vlastní český hlas navigace v podání našeho moderátora Vlasty Korce. Loajalitu všech našich posluchačů společně oslavíme na připravovaném svátku české hudby, který pod názvem Český mejdan s Impulsem proběhne 15. října v pražské O2 aréně. Během pětihodinového hudebního maratonu tu vystoupí více než desítka velkých českých a slovenských hudebních hvězd.“ řekl k aktuálním výsledkům generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák.

Konkrétní čísla jsou: 1.927.000 posluchačů týdně, 966.000 posluchačů denně a 12% podíl z celkového rozhlasového trhu!

Pražské rádio RockZone 105,9 ladí týdně 78.000 správných rockerů a bonusový program Českého Impulsu přináší pohodu na vlnách pozitivní nostalgie pro 12.000 posluchačů.

Poslouchejte radio Impuls online
Poslouchejte radio RockZone 105,9 online
Poslouchejte radio Český Impuls 981 AM online