ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15044 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rádio Impuls je již deset let nejposlouchanější rozhlasovou stanicí v České republice!

0 Redakce PLAY.CZ 3.2.2016

Kontinuální měření poslechovosti rozhlasových stanic realizují společně agentury Median a STEM/MARK od začátku roku 2006 a Rádio Impuls si po celou dobu udrželo pozici jedničky na trhu.

Dle aktuálních výsledků Radioprojektu za III. a IV. čtvrtletí roku 2015 nebylo Rádio Impuls na první pozici ohroženo ani v jednom z hlavních hodnocených kritérií a tím potvrdilo svou dlouhodobě stabilní pozici.

„Za pár týdnů oslaví Rádio Impuls své sedmnácté narozeniny a já jsem velmi rád, že v čele radiového peletonu stále jedeme ve žlutém dresu. Rovnice naší dlouhověké úspěšnosti možná  není složitá. Stále pracujeme na kvalitě programu, hrajeme převážně česky a posilujeme zpravodajství a dopravní servis. A k tomu všemu se snažíme ctít naše poslání, stále věříme, že optimistický pohled na svět přináší pozitivní výsledky a zlepšuje náladu v celé společnosti. Odměnou nám je vytrvalá přízeň milionu posluchačů denně a deset let na prvním místě!“ řekl k výsledkům generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák.

Konkrétní čísla jsou: 1.913.000 posluchačů týdně, 981.000 posluchačů denně a 12% podíl z celkového rozhlasového trhu!

Pražské rádio RockZone 105,9 ladí týdně 82.000 správných rockerů a bonusový program Českého Impulsu přináší pohodu na vlnách pozitivní nostalgie pro 17.000 posluchačů.

Poslouchejte radio Impuls online