ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6226 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rádio Impuls darovalo dům v hodnotě 3 milionů

0 Redakce PLAY.CZ 28.6.2013

Praha, 28. června 2013: Oblíbená hra ranního vysílání Rádia Impuls, „Haló, tady Impulsovi“, se na poslední školní den dočkala svého vyvrcholení. Mimořádnou prémii v rámci probíhajícího kola o Villu Grátis v hodnotě 3 milionů korun od společnosti WOOD SYSTEM, vyhrála dnes krátce před devátou hodinou paní Iveta z Olomouckého kraje.

Maminka tří dětí měla v ranním vysílání Rádia Impuls štěstí. Život ji změnila tři slova. Moderátorům se do telefonu přihlásila sloganem „Haló, tady Impulsovi“, což jí zajistilo výhru domu pro celou rodinu v hodnotě 2 500 000 Kč, příspěvek na pozemek ve výši 400 000 Kč a k tomu vybavení za dalších 100tis.

Šťastná majitelka byla doslova v šoku a po oznámení výhry do telefonu poznamenala: „To je úžasný, hodně mi tluče srdce. Já tomu nechci uvěřit…“

K výhře stačilo málo, přihlásit se odesláním sms zprávy ve tvaru „IMPULSOVI mezera PŘIJMENÍ mezera TELEFON“ na číslo 900 22 30, nebo využít formulář na internetových stránkách www.impuls.cz.

Hra „Haló, tady Impulsovi“ je součástí ranního vysílání Rádia Impuls, které moderují Jitka Vlková a Honza Daněk více než sedm let.

Spoluorganizátorem hry o Villu Gratis byl WOOD SYSTÉM, dodavatel dřevostaveb na míru a na klíč.

Poslouchejte radio Impuls online