ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28489 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio Hey slaví

0 Redakce 2.7.2007

Včera se odehrála první akce, na které slavíme další úspěšný rok vysílání Radia Hey Ostrava a Brno.Na brněnské Riviéře jsme přivítali gratulanty Blue Effect, Horkýže Slíže, Kern, Futurum a další výborné bigbítové muzikanty. Popřát nám přišli i naši posluchači a my jsem rádi, že jsme měli možnost opět s některými „pokecat“ o muzice, rocku a životě vůbec.

Pokud jste náhodou nebyli u toho, tak doporučuji zabloudit na internetu na stránky www, kde bude během následujících dní k vidění záznam celého Festivalu Slunce Radia Hey.

V oslavách budeme pokračovat už za necelé tři týdny. Tentokrát se přesuneme na sever Moravy, konkrétně do Karviné – tam vypukne 21. července Hey Animal Fest. Těšit se společně s námi můžete na Dogu, Dark Gamballe nebo Hyperion.

Posluchači Radia Hey mohli v předstihu slavit už minulý týden. Zvlášť ti, kteří mají na svém rockovém srdci napsáno velkým písmem Black Sabbath. Skutečný svátek všech, kdo fandí téhle kapele. Heaven and Hell jeden den a hned po nich Ozzy v silné sestavě s předskokany Korn a Black Label Society. Abychom tuhle vzpomínku ještě chvíli drželi živou, nachystali jsme na celý příští týden novinkové album Ozzyho Osbournea Black Rain. To si od nás budou moct posluchači Radia Hey odnést a nebo si ho poslechnout úplně celé v nedělním Albu týdne.

Právě tohoto pravidelného pořadu se týká jedna z chystaných změn ve vysílání Radia Hey Ostrava a Brno. Máme pro vás několik speciálních hudebních dárků. Pokud fandíte tvrdé muzice, potom se chystejte na nedělní večery na Radiu Hey. Od začátku července se totiž bude hrát celý večer jen to nejlepší z žánru metal – Metalová noc na Rádiu Hey. Album týdne si pak budete moct vychutnat vždy v neděli po půlnoci.

A Metalová noc není jediným hudebním dárkem, který jsme pro Vás letos v létě připravili. V dalších dnech Vám ve výsílání Radia Hey prozradíme další podrobnosti.

Poslouchejte radio Hey