ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15888 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio Hey! přináší také více sportu

0 Redakce PLAY.CZ 8.10.2009

Radio Hey! naplňuje vlastní slogan a v jeho duchu přináší nejenom více rockové muziky, ale také sportu.

Pomyslným vrcholem příštích dnů bude exkluzivní rozhovor, který radiu Hey! poskytne dvojnásobný mistr ČSSR, olympijský vítěz z Nagana, vítěz Stanley Cupu a držitel mnoha dalších ocenění Dominik Hašek. Rozhovor nejenom o kariéře Dominátora, ale také o tom jaké pocity má z comebacku a účinkování v O2 Extralize můžete slyšet na radiu Hey ve středu 21. října 2009 po 11. hodině v pořadu Sport Back Stage.

Pořadem Sport Back Stage provází každou středu Marek Rejman – nová „sportovní“ posila týmu radia Hey! Hodinu před polednem zpovídá hosty, kteří toho mají se sportem více než dost společného. V uplynulých týdnech tak bylo možné slyšet například tiskového mluvčího ČMFS Ing. Petra Svěceného, hokejovou legendu a generálního manažera hokejové Sparty Petra Břízu, jezdce freestyle motocrossu Martina Koreně a další.

Do řad těch, které je možné na radiu Hey! pravidelně slýchat přibyl také Mgr. Jan Schwarzer. Do radia Hey! dorazil z redakce sportu České televize. Sportu se věnuje nejenom v éteru, ale také aktivně, tudíž je posilou adekvátní. Na radiu Hey! v současné době komentuje v odpoledních hodinách zápasy hokejové O2 Extraligy, ale nejenom ty. Prostřednictvím jeho postřehů můžou i ti, kteří zrovna nejsou na stadionech nebo u televize sledovat zápasy Gambrinus ligy, Champions league, a zámořské NHL. S blížícími se Olympijskými hrami ve Vancouveru bude možné Jana Schwarzera slýchat ještě častěji.

Pravidelnou dávku sportu přináší radio Hey! nově také v průběhu každého všedního dne od 10 do 19 hodin. Dvakrát v hodině, prostřednictvím Pavla Křivánka rekapituluje zápasy předchozích dní, nabízí pohledy do aktuálních výsledkových tabulek, nabízí rozhovory s trenéry a samotnými hráči a sportovni a zve na akce budoucí.

Poslouchejte Radio Hey Ostrava

online