ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20478 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio Hey Ostrava a Brno

0 Redakce 4.11.2007

Novinky ve vysílání Radia Hey Ostrava a Brno.

Klasika a metal jdou dohromady
Když se parta finských konzervatoristů rozhodla hrát svůj oblíbený metal právě na klasický nástroj – violoncello, tak si možná mnozí klepali na čelo :). Ale ono to vyšlo a z Apocalyptiky se za krátko z hudebního experimentu stala jedna z nejrespektovanějších metalových kapel severské provenience. Radio Hey Ostrava a Brno přiblíží v tomto týdnu jejich studiovou novinku Worlds Collide.

Zpěváci zvučných jmen – Till Lindemann (Rammstein), Corey Taylor (Slipknot, Stone Sour) a mnozí další a také hostující bubeník Dave Lombardo, který si svoje ostruhy vydobyl u legendárních Slayer a samozřejmě pořádná nálož poctivého metalu – takové je nové album těchto finských muzikantů. Budeme z něj hrát, posluchači Radia Hey si mohou dát partičku Oka a odnést si ho od nás a budeme se mu věnovat i v Albu týdne.

Metalhey na živo
Už po 6té se chystají všichni fanoušci pravidelného čtvrtečního metalového speciálu na jeho živé vydání. Metalhey Live No 6 se chystá tentokrát do Valašského Meziříčí. 16. listopadu si tam společně zahraje celkem 5 domácích kapel a posluchači Radia Hey je mohou přijít podpořit do místního M klubu. Více informací nejen o této akci najdete na www.metalhey.com.

Staří známí
Jako každý týden i tentokrát čekají všechny posluchače Radia Hey tradiční večerní hudební speciály – v pondělí Rock Café s Petrem Graciasem, který opět probere jednoho fenomenálního kytaristu světového významu, v úterý Rocková dílna s Pavlem Lněníčkem a trošku netradiční pohled na rockovou muziku, středa je ve znamení českého rocku – Fajn Rock Music a repríza Rockové arény Reality Oskar, čtvrtek má kovovou příchuť s Metalhey a v pátek si můžete užít porci poctivého blues v Bluesovišti s Martinem Kudličkou. Každý večer ve 20:00 si všichni posluchači Radia Hey Ostrava a Brno mohou užít rockovou muziku ve všech jejích podobách a dozvědět se i mnoho zajímavých nových skutečností.

Poslouchejte radio Hey online