ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26825 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio Hey na Iron Maiden

0 Redakce 16.2.2007

Hlavní zprávou tohoto týdne je plánovaný koncert Iron Maiden a přímé zapojení Radia Hey do jeho příprav a průběhu. Pořadatelé a management legendárních britských Iron Maiden Radio Hey požádal, aby vybralo předskokany pro ostravský koncert!

Tímto se otevírá neuvěřitelná šance všem mladým a nadějným metalovým kapelám z celé ČR. A taky velká příležitost pro fanoušky, jak pomoci svým oblíbencům ke slávě.

Sledujte internet a vysílání Radia Hey a brzy se dozvíte víc.

Hey na Radiu Hey
Které rádio se může pyšnit tím, že v jeho blízkosti existuje kapela stejného názvu, která ještě ke všemu hraje muziku, kterou pouští svým posluchačům? Moc jich nebude – tedy těch rozhlasových stanic. Radio Hey ovšem tohle štěstí má – a kdo nevěří, ten by měl celý tento týden ladit 96,8 FM – Brno a 91,8 FM – Třebíč.

Nevěřící Tomáše přesvědčíme hned na začátku týdne – polská kapela Hey je rocková, je dobrá a my máme pro posluchače jejich aktuální desku Echosystem. Poctivý rock překračující hranice a smíchaný ze stylů grunge, new wave nebo heavy metal. V neděli po 22té potom nebude chybět Album týdne. To znamená, že si Hey a jejich Echosystem můžete poslechnout úplně celé, když se vám ho třeba nepodaří vyhrát.