ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26498 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio Hey dá šanci mladým kapelám

0 Redakce 26.3.2007

Neuvěřitelná šance pro kapely, které v garáži, ve zkušebně nebo na festivalech zkoušejí prorazit do rádií.

Nezáleží na tom, jestli mají nahrávací smlouvy, vydaná alba nebo příznivce na „nejvyšších místech“. My jim zcela exkluzivně nabízíme možnost zařadit se vedle hvězd jako Iron Maiden, Guns´n´Roses, Motorhead nebo Helloween. Hvězd, které posluchači pravidelně slýchají ve vysílání Radia Hey.

Radio Hey Ostrava a Brno otevírá Rockovou Arénu Reality Oskar. Bude se bojovat, bude to tvrdé a posluchači si přijdou na své – a vítěz? Ten získá jedinečnou příležitost zařadit se natrvalo se svojí muzikou do vysílání Radia Hey.

Takováto příležitost pro kapely a muzikanty, kteří hrají hudbu od kvalitního pop-rocku, přes hard rock, speed metal, heavy metal až po nejtvrdší hardcore, tady ještě opravdu nebyla! Fanoušci a posluchači posoudí, kdo za to opravdu stojí a Radio Hey se jejich rozhodnutím bude řídit.

Kapela jen musí vybrat a poslat jednu nahrávku na CD do Radia Hey a od června už to bude na posluchačích, koho v Rockové Aréně Reality Oskar udrží při životě a kdo bude nemilosrdně rozdrcen. Rocková a metalová muzika je jen pro skutečné rockery a rockerky. Rocková Aréna Reality Oskar je jen pro opravdové rockové a metalové muzikanty.

Tak nezapomeňte – v červnu se otevře brána Rockové Arény Reality Oskar!!!

Poslouchejte radio Hey online