ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18569 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

RADIO HEY a IRON MAIDEN hledají…

0 Redakce 23.2.2007

Už jste to možná slyšeli a možná to pro vás bude novinka. RADIO HEY a IRON MAIDEN hledají … předskokana pro červnový ostravský koncert této heavy metalové legendy.Šanci mají všechny metalové a hardrockové kapely, které se přihlásí a splní jednoduché podmínky.

Koho hledáme:
– mladou nebo i zkušenější kapelu/interpreta, která/ý hraje hudbu ve stylu hardrock nebo heavy metal, přihlásit se může každý
– kapelu/interpreta, která/ý se nebojí vystoupit na stejné stage jako legendární Iron Maiden, při jejich ostravském koncertě
– kapelul/interpreta, která/ý je schopen zahrát cca půlhodinový koncert (především vlastní materiál)

Co nabízíme:
– možnost zahrát si před jednou z nejslavnějších heavymetalových kapel – Iron Maiden, na stadionu Bazaly v Ostravě, 6. června 2007

– možnost prezentovat svoji hudbu a sebe na vlnách Radia Hey (Ostrava, Opava, Slezsko, Brno, Třebíč) a v pořadu Metalhey v době, kdy budou jednotlivý kandidáti představováni posluchačům

Jak na to?

Přihlášky a nahrávky od kapel a muzikantů budeme přijímat až do 31. března 2007. Nahrávku je potřeba zaslat na CD společně s vyplněnou přihláškou, kterou případní zájemci mají možnost získat na www.metalhey.com. Adresa pro zasílání je: Radio Hey, Šumavská 15, 603 00 Brno.

Z přihlášených nahrávek vybere odborná porota složená z hudebních publicistů, zástupců nezávislých hudebních vydavatelství a médií, zástupců pořadatelské agentury a také z několika skalních posluchačů Radia Hey ty úplně nejlepší (cca 15 – 20 nahrávek).

Ve finále už potom budou rozhodovat jen samotní posluchači a prostřednictvím sms budou hlasovat pro svoje favority. Hlasování začne 4. dubna a skončí 30. dubna 2007- Kapela nebo interpret s největším počtem hlasů získá možnost zahrát si na Bazalech před samotnými Maideny.

Kdo bude mít tu čest zahrát si na jednom pódiu s živoucími legendami, to se dozvíte 3. května ve vysílání Radia Hey Ostrava, Opava, Slezsko, Brno a Třebíč a také na www.radiohey.cz a www.metalhey.com .

Ohlas ze zahraničí

Velmi příjemně překvapila skutečnost, že o toto klání má veliký ohlas u zahraničních kapel. A to ne kapel ledajakých – ozvali se nám velmi známý metalový a hardrockový muzikanti, kteří by se rádi také podíleli na této „soutěži“. Jména jako Saxon, Nocturnal Rites nebo Suidakra jsou známa nejen posluchačům pravidelného čtvrtečního metalového speciálu Radia Hey – Metalhey.

Bohužel tyto skupiny a jejich účast musíme odmítnout. Chceme totiž, a tak znělo i přání samotných Iron Maiden, dát příležitost hudebníkům místním, pro které takováto událost bude znamenat velkou podporu pro jejich hudební budoucnost.

Pro další informace sledujte www.radiohey.cz, href=”http://www.metalhey.com” target=”_blank”>www.metalhey.com a vysílání Radia Hey Ostrava a Brno. O průběhu klání tak budete průběžně informováni.

Poslouchejte Radio Hey online