ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4858 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio HEY a EURO WROCLAW 2012

0 Redakce PLAY.CZ 25.5.2012

Sportovní RÁDIO HEY bude pomáhat fanouškům české reprezentace přímo v Polské Wroclawi !!!

Jediná rozhlasová stanice v České republice, která se specializuje ve svém vysílání na sport a rockovou muziku bude ke slyšení během fotbalového Euro 2012 přímo v polské Wroclawi.

Čeští fanoušci cestující na zápasy národního fotbalového týmu tak zažijí dokonalý servis. Informace o dopravní situaci ve městě, které pomohou při příjezdu a odjezdu fanoušků ze zápasů ve Wroclavi. Také speciální a živě aktualizované tipy na návštěvu zajímavostí města, pozvánky do restaurací a pubů, které osobně během posledního půlroku vyzkoušeli redaktoři Radia Hey přímo na místě.

A nejen to! Důležité informace české fanouškovské ambasády i organizačního výboru – to vše uslyšíte v češtině během hracích dnů národního týmu. Společně se tak všichni chtějí postarat o bezproblémový pobyt českých fanoušků ve Wroclawi.

Díky pozvání wroclawského radia Aplauz uslyšíte tak na vlně 95,1 fm ve Wroclawi češtinu v hracích dnech v míře nevídané.

A to není zdaleka všechno ! Rádio Hey bude vysílat dopravní informace v češtině také na dalších polských stanicích, které vysílají v blízkosti česko-polské hranice a je tak předpoklad, že je fanoušci cestující z různých koutů naší republiky naladí poté, co ztratí signal českého Rádia Hey. Jedná se o několik vysílačů stanic RMF Maxx a Radio 90.

Vlastně tak navážeme plynule na zpravodajství Rádia Hey na českém území, kde budeme pohyb našich fanoušků sledovat a upozorňovat je na nejlepší cesty a případná nebezpečí, která mohou při tak mohutném přesunu nastat.

Jak říká Magdalena Okulowska z organizačního výboru Euro ve Wroclawi, nesmírně oceňují tuto společnou iniciativu. Rozhovor s ní o všem důležitém co by měl český návštěvník vědět (i vidět) při návštěvě Wroclawi nejen během fotbalového svátku, si můžete poslechnout ve vysílání Radia Hey příští čtvrtek 31. května v hodinovém pořadu Sport Backstage od 11 hodin.

Tam se take dozvíte i další novinky, které chystá Radio Hey pro české fanoušky mířící do Wroclawi.

Poslouchejte Radio Hey online