ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25100 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rádio Classic FM má nové stránky

0 Redakce PLAY.CZ 8.9.2010

Pražské rádio Classic FM, které patří do rodiny mediální skupiny Mafra, uvedlo v září nové webové stránky. Posluchači Classic FM mají od minulého týdne možnost navštívit zbrusu novou webovou prezentaci www.classicfm.cz. Nové stránky nadále přinášejí informace o programu a novinkách ve vysílání, nechybí ani podcasting. Stanice také nově využívá možnost prezentace na síti Facebook.

Classic FM rovněž spouští v září novou kampaň. Vizuálu kampaně dominuje diamant a slogan:
Classic FM. Odráží to nejlepší z hudby.

Vizuály se budou v průběhu září a října objevovat v titulech MFD, LN a Metro, titulech vydavatelství Stratosféra, bannery na IDNES.cz, Lidovky.cz, televizní spoty pak na TV Barrandov, Óčko, Spektrum či AXN.

Novinka na Classic FM

Od úterý 7. září se navíc na vlnách Classic FM rozjela novinka s názvem Želízka v ohni. Moderátor Marek Šulc chce v jednotlivých dílech představit nastupující generaci českých interpretů. V pořadu ovšem nebudou ani chybět témata jako je vztah mladých posluchačů ke klasické hudbě a hosté se zamyslí nad tím, co jim klasika nabízí.

Na rádiu Classic FM vysílají příjemní moderátoři známí svým kultivovaným projevem a encyklopedickými znalostmi klasické hudby, umění a historie.

Nedílnou součástí vysílání jsou rozhovory s předními českými osobnostmi, pravidelné večerní koncerty, árie týdne nebo koncert na přání.

Rádio Classic FM vysílá v Praze a okolí na frekvenci 98,7 FM a živě na internetu, podrobný program naleznete na www.classicfm.cz

Poslouchejte Classic FM online