ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11407 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio City: Rozsviťte s námi Prahu!

0 Redakce 3.11.2008

Pražské radio City 93,7 FM už podruhé zorganizovalo unikátní předvánoční charitativní projekt, ve kterém opět spojí celou Prahu prostřednictvím největšího symbolu pražských Vánoc. Každý může i letos sponzorovat svou vlastní žárovku na pražském vánočním stromě na Staroměstském náměstí a symbolicky si ji také hned rozsvítit na webových stránkách www.radiocity.cz nebo se osobně zúčastnit rozsvěcení pražského vánočního stromu v sobotu 29. listopadu.

Stejně jako v loňském roce bude i letos výtěžek věnován Fondu ohrožených dětí, konkrétně nejstaršímu Klokánku v pražských Kobylisích.

Odesláním dárcovské SMS zprávy ve tvaru DMS 937 na číslo 87777 si mohou nejenom Pražané a posluchači radia City symbolicky zakoupit jednu z tisíců žárovek, které se rozsvítí na pražském vánočním stromě. Pár okamžiků po odeslání zprávy každému přijde na mobilní telefon návod, jak si svou žárovku symbolicky rozsvítit na stránkách www.radiocity.cz. Cena dárcovské SMS je 30 Kč. Na projekt Klokánek Fondu ohrožených dětí z této částky připadne 27 Kč. Přispívat lze od 3. listopadu do 29. listopadu 2008.

Patrony projektu jsou letos herečka Zuzana Bydžovská, herec Jiří Bartoška a herci a zpěváci Michal Malátný a Jiří Macháček.

Projekt „Rozsviťte s námi Prahu!“ vyvrcholí 29. listopadu na Staroměstském náměstí, kde bude za přítomnosti moderátorů radia City Vojty Eflera a Ivy Lecké rozsvícen symbol pražských Vánoc, tradiční vánoční strom.

Poslouchejte Radio City online