ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5827 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio City: nový web a nové webové rádio

0 Redakce 17.10.2008

Pražské radio City 93,7 FM spustilo na www.radiocity.cz nové internetové stránky a jejich návštěvníkům nabízí i poslech nového čistě webového rádia – City Zóna lásky.

To doplňuje stávající nabídku webových rádií City Osmdesátka a City Devadesátka. Na webu se tak dostává neomezeného prostoru již všem třem specializovaným hudebním pořadům z FM vysílání.

Nové webové stránky přináší, kromě on-line vysílání a trojice webových rádií, přehled aktuálních zpráv o pražském dění, dopravní informace, předpověď počasí či pozvánky za kulturou. Návštěvníci se dozvědí vše o dění ve vysílání rádia, mohou si poslechnout a ohodnotit hudební novinky, poslouchat a stahovat podcasty oblíbených rubrik z pořadu Dobré ráno, Praho!, číst blogy, samozřejmostí je fotogalerie moderátorů a oblíbenou součástí webu předem zveřejňované playlisty hudebních pořadů.

Nový web byl postaven na míru požadavkům posluchačů radia City a spolupráce v dalším vývoji stránek je jim nabízena i nadále. K nové podobě webu se mají možnost vyjádřit pomocí umístěného formuláře, a tím mohou ovlivnit další případné změny.

Poslouchejte Radio City online