ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14644 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rádio Česko a Český rozhlas D-dur

0 Redakce 5.5.2005

Společně s první etapou digitalizace vysílání přichází Český rozhlas s projekty dvou nových digitálních stanic. Hlavně pro současné posluchače Českého rozhlasu 1 – Radiožurnálu je určena nová stanice Rádio Česko. Milovníci vážné hudby, kteří nyní poslouchají zejména program ČRo 3 – Vltava, pak ocení druhou z připravovaných digitálních stanic, D-dur. Obě stanice můžete poslouchat již dnes na internetu.{mosimage}

Rádio Česko
Nízkorozpočtový program Rádio Česko je obsahově i formátem založen čistě na zpravodajství a na aktuální publicistice. Zatím ho Český rozhlas vysílá přes internet ve všední dny v čase 6.00-10.00 hodin. V jinou dobu Rádio Česko vysílá hlavně přímé přenosy. Mimo tyto časy je v modulaci Rádia Česko vysílán program ČRo 1- Radiožurnálu. Stanice je určena k šíření ve vysoké technické kvalitě po Internetu a v systémech DVB-T a DAB.
Poslouchejte zde.


Český rozhlas D-dur
Stanice je určena pro “vážné zájemce o vážnou hudbu”, i pro ty, kteří potřebují klasickou hudbu jako příjemného společníka k práci a odpočinku. Nejkrásnější díla hudební litertury opakujeme v rámci vysílání tak, aby pokaždé zazněla v jiném čase. Program připravují zkušení dramaturgové Českého rozhlasu 3 – Vltava. Stanice je určena k šíření v nejvyšší možné technické kvalitě po Internetu a v systémech DVB-T a DAB.
Poslouchejte zde.